Jesteś tutaj: Home » Info » Turystyka » Hiszpania dla seniorów 

Hiszpania dla seniorów

HISZPANIA

- zwiedzanie i wypoczynek - 14 dni

TRASA:   WARSZAWA, TARVISIO, GENOVA, BARCELONA, LLORET DE MAR, AVIGNION, LYON, DIJON, BESANÇON, DREZNO, ZGORZELEC, WARSZAWA

Termin wycieczki: 14.09 – 27.09.2012    

 

W otoczeniu lasów sosnowych, dochodzących miejscami aż do brzegu morza, można znaleźć miejsca takie jak Rosas łączące historię i współczesność. Założone przez Greków jest obecnie wizytówką północnej części wybrzeża. Jest tu szeroka i piaszczysta plaża Santa Margarita, długa na ponad 600 m, słynąca z gorącego piasku i czystej wody.

 


 

Hotel Athene *** szczyci się doskonałą lokalizacją tuż przy plaży, w tętniącym życiem kurorcie na wybrzeżu Costa Brava, Lloret de Mar. Dysponuje on tarasem na dachu z leżakami, stołem do ping ponga i widokiem na morze. Pokoje w tym rodzinnym hotelu są komfortowo i funkcjonalnie urządzone. Każdy z nich został wyposażony w klimatyzację, lodówkę, TV, łazienkę (wc, umywalka, prysznic). W hotelu Athene jest także salon z dostępem do Internetu. Niektóre udogodnienia dzielone są z siostrzanym hotelem, który znajduje się tuż obok. Należy do nich między innymi basen na dachu. Hotelowa restauracja Di Napoli serwuje szeroki wybór dań kuchni regionalnej i międzynarodowej, w tym domową pizzę. Hotel posiada prestiżowy certyfikat jakości.

ATUTY IMPREZY:

 • noclegi tranzytowe w drodze „do” i „z” Hiszpanii, 
 • stacjonarny charakter imprezy – pobyt w jednym hotelu w trakcie całej imprezy,
 • wycieczka do Barcelony (opłata miejska 5 Euro/os.),
 • wycieczka do Montserrat (opłata miejska 5 Euro/os.),  
 • wycieczka do Saragossa (opłata miejska 5 Euro/os.),
 • w drodze do Warszawy przejazd przez Avignon (SPACER PO MIEŚCIE), Lyon, Dijon, Besançon, Drezno (SPACER PO MIEŚCIE – w miarę możliwości)

PROGRAM WYCIECZKI:

1 Dzień 14.09

Zbiórka 06:00 Warszawa, al. Wyzwolenia vis a vis postoju TAXI, odjazd autokaru godz. 06:15, przejazd przez Polskę (na terenie Polski przerwa na obiad), Czechy, Austrię do Włoch. Nocleg tranzytowy w Hotelu we Włoszech w okolicach Tarvisio. Kolacja we własnym zakresie.

2 Dzień 15.09

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z Hotelu w kierunku Genui. W godz. popołudniowych przyjazd do Genui, zaokrętowanie na promie w kabinach 4 os. z łazienką. Wypłynięcie z Genui o godz. 18:00. Nocleg. Na promie basen, kawiarnie, restauracje, sklepy, barki, dyskoteka, pokład do opalania.

3 Dzień 16.09

Przypłynięcie do Barcelony ok. godz. 14:00. Wyjazd z portu i przejazd do Lloret de Mar, ok. godz. 17:00, zakwaterowanie w Hotelu Athene, obiadokolacja, nocleg. 

W dniach 16.09-24.09

Odpoczynek, w trakcie pobytu śniadania i obiadokolacje, wycieczka do Barcelony,

12 Dzień 25.09

Śniadanie, wykwaterowanie z Hotelu i przejazd w kierunku Besançon, po drodze przejazd przez Avignon, Lyon, Dijon. Zakwaterowanie, nocleg w okolicach Besançon.

13 Dzień 26.09

Śniadanie, wykwaterowanie z Hotelu i przejazd w kierunku Zgorzelca, po drodze przejazd przez Drezno. Zakwaterowanie, nocleg, obiadokolacja w okolicach Zgorzelca.

14 Dzień 27.09

Śniadanie, wykwaterowanie z Hotelu i przejazd w kierunku Warszawy, przejazd przez Wrocław. Po drodze przerwa na obiad we własnym zakresie. Przyjazd do warszawy w godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy. 

Termin wycieczki: 14.09 – 27.09.2012 (14 dni)
Cena wycieczki: 880 zł + 380 Euro/os.

 

CENA ZAWIERA:

 • przejazdy klimatyzowanym autokarem z WC, barkiem, video,
 • 3 noclegi tranzytowe w pokojach 2 / 3 os. z łazienką w Hotelu **/*** : 1 w drodze „do” i     2 w drodze „z”, ze śniadaniem     kontynentalnym + 1 obiadokolacja     przy noclegu     w koło     Zgorzelca,
 • przeprawa promowa wraz z noclegiem na promie w kabinach 4 osobowych z     łazienką     (w kabinach zakaz palenia),
 • 9 noclegów w Hotelu ATHENE ***w miejscowości LLORET DO MAR – Costa     Brava               w pokojach 2 osobowych z łazienką, TV, lodówką,
 • 9 śniadań i 9 obiadokolacji  w Hotelu ATHENE ***
 • wycieczkę do Barcelony, Montserrat, Saragossy,
 • opiekę pilota z BT SENIOR,
 • ubezpieczenie NNW+KL – TU EUROPA

 

W CENĘ NIE WLICZONO:

 • napoi do obiadokolacji,
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz przewodnika i opłaty miejskiej w     Barcelonie,     Montserrat, Saragossie,
 • opłaty klimatycznej 10 Euro/os.   

---