Jesteś tutaj: Home » Moda » Dodatki » Kolekcja toreb na jesień 2012 

Kolekcja toreb na jesień 2012

 

 

 

 

 

Moro i kolor khaki przypuściły zmasowany atak na najnowsze jesienne kolekcje. Na wybiegach królowały wojskowe płaszcze ze złotymi guzikami, stylowe parki i uniformy ze skórzanymi pagonami. Jednak ten wyrazisty trend nie zawsze sprawdza się na co dzień.

 

 


Militarna torba w sztandarowym odcieniu ciemnej zieleni to bardziej dyskretna alternatywa dla wojskowych płaszczy i kombinezonów. To doskonały wybór dla kobiet, które chcą odwołać się do militarnego trendu i jednocześnie nie wyglądać jakby właśnie zeszły z plakatu Narodowych Sił Rezerwowych.

 

 


 

 Na sezon jesień-zima firma GOSHICO przygotowała torebki do zadań specjalnych. Pomieszczą wszystko czego możesz potrzebować, a przy tym zrobią to w najlepszym stylu. Minimalistyczne w formie duże torby 

z ekologicznego filcu zdobią złote wojskowe guziki z wytłaczanym orłem. W kolekcji dostępne są modele
w dwóch wersjach kolorystycznych – oliwkowe lub klasycznie czarne.

 

 


Naturalne, przyjazne środowisku tkaniny już dawno zawojowały wybiegi. Wojskowa torba z ekologicznego filcu doskonale wpisuje się w tę tendencję. Więc jeśli wciąż bijesz się z myślami czy ją kupić, możesz śmiało skapitulować. To wybór dobry nie tylko dla ciebie, ale i dla środowiska.

---