Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Fryzury » Pokaz fryzur 

Pokaz fryzur

Toni&Guy na pokazie Roberta Kupisza 

 

 

29 maja 2012 w SOHO Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza "WANTED", której główną inspiracją był Dziki Zachód. Fryzury na pokaz zapewniła  brytyjska marka do stylizacji włosów Toni&Guy. Fryzury modelek podczas pokazu nawiązywały do idei total look: efektowne fale współgrały z oryginalnymi "kowbojskimi" sylwetkami proponowanymi przez projektanta.


Marka TONI&GUY rozpoczęła współpracę w Robertem Kupiszem w tym roku, proponując projektantowi rolę Doradcy Wizerunkowego w Polsce. Praca Roberta idealnie odzwierciedla ideę total look'u, który jest motywem przewodnim marki: stylizacja powinna być zgrana z fryzurą.

Doceniam oryginalny styl kreowany od lat przez TONI&GUY. Dzięki czterem liniom stylizacyjnym tej marki - Casual, Classic, Glamour i Creative, każdy może pozwolić sobie na zabawę wizerunkiem. Jednego dnia możesz być zbuntowaną rockmenką, innego dnia postaw na look kowbojki w romantycznej odsłonie - mówi Robert Kupisz. Do marki TONI&GUY mam też osobisty sentyment, dzięki udziałowi w ich szkoleniach w Londynie wiele lat temu. Tym bardziej jest mi teraz miło doradzać TONI&GUY w kwestiach wizerunkowych.

 

 

Zapoznaj się z ofertą krawatów i szali marki Pierre Cardin w sklepie internetowym http://www.adamtie.com/kategoria/60/pierre-cardin-szal-zimowy-welniany/


Firma Adam sp jawna jest  wyłącznym i jedynym licencjobiorcą jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski. Tu kupisz z całą pewnością oryginalny wysokiej jakości produkt. 
---